Leitz Förvaringslåda Click & Store WOW Medium Blå
Produkttyp FörvaringsboxAllmänt
265 mmBredd
281 mm x 369 mm x 200 mmDimensioner (BxDxH)
Bredd 281 mmDimensioner och vikt
Färg Blå-metallicDiverse
335 mmDjup
4002432398119EAN
PolypropylenlamineringFunktioner
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 05:48
Frakt vid kassa
188 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu188 kr
Lägst senaste 30 dagarna188 kr
Lägst senaste 3 mån188 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432398119 |
| MPN | 60440036 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 05:48 |
| Allmänt | Produkttyp Förvaringsbox |
| Bredd | 265 mm |
| Dimensioner (BxDxH) | 281 mm x 369 mm x 200 mm |
| Dimensioner och vikt | Bredd 281 mm |
| Diverse | Färg Blå-metallic |
| Djup | 335 mm |
| Funktioner | Polypropylenlaminering |
| Färg | Blå-metallic |
| Handtag | 1 |
| Höjd | 188 mm |
| Innermått | Bredd 265 mm |
| Materialvikt | 1.4 g/m² |
| Producent | Leitz |
| Produktbeskrivning | Leitz Click & Store - förvaringsbox - för A4 - blå-metallic |
| Produktmaterial | Kartong, polypropylen (PP) |
| Produkttyp | Förvaringsbox |
| Stapelbar | Ja |
| Stängningstyp | Avlyftningslock |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Utrymmesbesparande | Leitz MyBox Large har stapelbar passform med 2 x MyBox Small på standardhylla |
| Utrymmesinformation | Etikettficka |
| Varunummer | 2676252 |
| Vikt | 900 g |
Vanliga frågor
Vilka är innermåtten på Leitz Click & Store WOW Medium Blå?
Innermåtten är 265 mm i bredd, men djup och höjd anges inte explicit. Yttermåtten är 281 x 369 x 200 mm (BxDxH) med en höjd på 188 mm.
Är förvaringslådan tillverkad av polypropen?
Ja, lådan har polypropylenlaminering, vilket ger en slitstark och fukttålig yta.
Har lådan handtag?
Ja, den har ett handtag för enkel bärning.
Vad är produktens EAN-kod?
EAN-koden är 4002432398119.