Leitz Förvaringsbox Click & Store WOW 4 lådor Vit
286 mmBredd
NejBärhandtag
4002432396917EAN
Produktens färg VitEgenskaper
282 mmHöjd
330 x 251 x 59 mmInnermått (B x D x H)
NejLåsbart lock
KartongMaterial
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 05:57
Frakt vid kassa
483 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu483 kr
Lägst senaste 30 dagarna483 kr
Lägst senaste 3 mån483 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432396917 |
| MPN | 60490001 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 05:57 |
| Bredd | 286 mm |
| Bärhandtag | Nej |
| Egenskaper | Produktens färg Vit |
| Höjd | 282 mm |
| Innermått (B x D x H) | 330 x 251 x 59 mm |
| Låsbart lock | Nej |
| Material | Kartong |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Vit |
| Staplingsbar | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2676269 |
| Vikt | 2,49 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 286 mm |
Vanliga frågor
Vad är innermåtten på varje låda?
Varje låda har innermåtten 330 x 251 x 59 mm (B x D x H).
Kan lådorna staplas?
Ja, förvaringsboxen är staplingsbar, vilket gör att du kan placera flera enheter ovanpå varandra.
Är lådorna låsbara?
Nej, lådorna har inget låsbart lock.
Vilket material är förvaringsboxen tillverkad av?
Förvaringsboxen är tillverkad av kartong.
Har boxen bärhandtag?
Nej, förvaringsboxen har inget bärhandtag.