1 styckAntal per förpackning
241 mmBredd
5 mmDjup
4002432395118EAN
Format A4Egenskaper
papperFickor
A4Format
ResårbandFästanordning
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu57 kr
Lägst senaste 30 dagarna57 kr
Lägst senaste 3 mån57 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432395118 |
| MPN | 3982-00-36 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 02:49 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 241 mm |
| Djup | 5 mm |
| Egenskaper | Format A4 |
| Fickor | papper |
| Format | A4 |
| Fästanordning | Resårband |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Högsta kapacitet | 250 ark |
| Höjd | 310 mm |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Blå |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2676308 |
| Vikt | 60 g |
| Vikt & dimension | Bredd 241 mm |
Vanliga frågor
Vilket format har Leitz 3-klaffmappen WOW?
Mappen är i A4-format, med måtten 310 mm höjd och 241 mm bredd.
Hur många ark rymmer Leitz 3-klaffmappen WOW?
Mappen har en högsta kapacitet på 250 ark.
Vilken typ av fästanordning har Leitz 3-klaffmappen WOW?
Mappen har resårband som fästanordning.
Vilket material är Leitz 3-klaffmappen WOW tillverkad av?
Mappen är tillverkad av kartong och har fickor av papper.