Nobo Affischram A3
5028252194099EAN
Korrekt användning Inomhus / utomhusEgenskaper
A3Format
Förpackningens bredd 339 mmFörpackning
339 mmFörpackningens bredd
17 mmFörpackningens höjd
Inomhus / utomhusKorrekt användning
463 mmLåddjup
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu134 kr
Lägst senaste 30 dagarna133 kr
Lägst senaste 3 mån133 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nobo |
| EAN / GTIN | 5028252194099 |
| MPN | 1902213 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 12:28 |
| Egenskaper | Korrekt användning Inomhus / utomhus |
| Format | A3 |
| Förpackning | Förpackningens bredd 339 mm |
| Förpackningens bredd | 339 mm |
| Förpackningens höjd | 17 mm |
| Korrekt användning | Inomhus / utomhus |
| Låddjup | 463 mm |
| Producent | Nobo |
| Produktens färg | Silver |
| Ram | Ja |
| Ram material | Aluminium |
| Varunummer | 2676315 |
| Vikt | 370 g |
| Vikt & dimension | Vikt 370 g |
| Vikt inkl. förpackning | 570 g |
Vanliga frågor
Kan affischramen användas både inomhus och utomhus?
Ja, enligt specifikationerna är ramen avsedd för korrekt användning både inomhus och utomhus.
Vad är förpackningens mått?
Förpackningens bredd är 339 mm, höjd 17 mm och låddjup 463 mm.
Ingår ramen i priset?
Ja, produkten inkluderar en ram.