Nobo Impression Pro Magnetisk Glas Whiteboard 126x71 cm Svart
1264 x 711 mmArbetsyta
5028252502016EAN
Arbetsyta 1264 x 711 mmEgenskaper
JaFiltpenna ingår
Förpackningens bredd 820 mmFörpackning
820 mmFörpackningens bredd
65 mmFörpackningens höjd
Pennställ inkluderad JaFörpackningens innehåll
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
OkändUppdaterad 25 maj 2026 16:36
Frakt vid kassa
2 274 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 274 kr
Lägst senaste 3 månSaknas
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nobo |
| EAN / GTIN | 5028252502016 |
| MPN | 1905181 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 16:36 |
| Arbetsyta | 1264 x 711 mm |
| Egenskaper | Arbetsyta 1264 x 711 mm |
| Filtpenna ingår | Ja |
| Förpackning | Förpackningens bredd 820 mm |
| Förpackningens bredd | 820 mm |
| Förpackningens höjd | 65 mm |
| Förpackningens innehåll | Pennställ inkluderad Ja |
| Installationssätt | Fast |
| Låddjup | 1385 mm |
| Magneter medföljer | Ja |
| Magnetisk | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Orientering | Horisontell |
| Pennställ inkluderad | Ja |
| Producent | Nobo |
| Produktens färg | Svart |
| Ram | Nej |
| Repskyddsbeläggning | Ja |
| Storlek | 126x71 cm |
| Varunummer | 2676329 |
| Vikt inkl. förpackning | 15 kg |
| Ytans material | Glas |
Vanliga frågor
Vilka mått har arbetsytan på Nobo Impression Pro Magnetisk Glas Whiteboard?
Arbetsytan är 1264 x 711 mm, vilket motsvarar cirka 126 x 71 cm.
Är whiteboardtavlan magnetisk och medföljer magneter?
Ja, tavlan är magnetisk och magneter medföljer i förpackningen.
Ingår det en filtpenna och pennställ till whiteboardtavlan?
Ja, en filtpenna ingår och ett pennställ medföljer i förpackningen.
Hur installeras Nobo Impression Pro whiteboardtavlan?
Tavlan är avsedd för fast installation, vilket innebär att den monteras permanent på väggen.
Vad är förpackningens mått för denna whiteboardtavla?
Förpackningen har bredd 820 mm, höjd 65 mm och djup 1385 mm.