Nobo Refill f/34533421/3431159 10/fp
10 styckAntal per förpackning
60 mmBredd
3 mmDjup
5016812344978EAN
Produkttyp Torra rengöringsdukar för skrivtavlaEgenskaper
Förpackningens bredd 91 mmFörpackning
91 mmFörpackningens bredd
209 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 20:09
Frakt vid kassa
111 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu111 kr
Lägst senaste 30 dagarna111 kr
Lägst senaste 3 mån111 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nobo |
| EAN / GTIN | 5016812344978 |
| MPN | 34534497 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 20:09 |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 3 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Torra rengöringsdukar för skrivtavla |
| Förpackning | Förpackningens bredd 91 mm |
| Förpackningens bredd | 91 mm |
| Förpackningens höjd | 209 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 10 styck |
| Höjd | 138 mm |
| Låddjup | 40 mm |
| Producent | Nobo |
| Produktens färg | Svart |
| Produkttyp | Torra rengöringsdukar för skrivtavla |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Varunummer | 2676336 |
| Vikt & dimension | Bredd 60 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Övrigt | Ursprungsland Taiwan |
Vanliga frågor
Vilken typ av rengöringsdukar är Nobo Refill?
Det är torra rengöringsdukar för skrivtavla, avsedda för att rengöra whiteboardtavlor.
Vad är måtten på varje rengöringsduk?
Varje duk har måtten 60 mm bredd, 138 mm höjd och 3 mm djup.
Hur många dukar ingår i en förpackning?
En förpackning innehåller 10 stycken rengöringsdukar.
Vilka är förpackningens yttermått?
Förpackningen har bredd 91 mm, höjd 209 mm och djup 40 mm.
Vilken modell och EAN-kod har denna produkt?
Modellen är 34534497 och EAN-koden är 5016812344978.