Rapid Häftapparat Eco SFC halvstapel svart
45 mmBredd
136 mmDjup
7313468127015EAN
Häftningskapacitet 25 arkEgenskaper
5 ÅrGarantiperiod
5,5 cmHalsdjup
ÖvreHäftklammer, laddningssystem
NejHäftklammerborttagare
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 03:15
Frakt vid kassa
186 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu186 kr
Lägst senaste 30 dagarna186 kr
Lägst senaste 3 mån186 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Rapid |
| EAN / GTIN | 7313468127015 |
| MPN | 24812701 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 03:15 |
| Bredd | 45 mm |
| Djup | 136 mm |
| Egenskaper | Häftningskapacitet 25 ark |
| Garantiperiod | 5 År |
| Halsdjup | 5,5 cm |
| Häftklammer, laddningssystem | Övre |
| Häftklammerborttagare | Nej |
| Häftningskapacitet | 25 ark |
| Höjd | 90 mm |
| Låsningstyp | Flata häftklamrar |
| Material | Återvunnen plast |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Permanent häftning | Ja |
| Plakathäftning | Nej |
| Producent | Rapid |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.isaberg-rapid.com/ |
| Typ av häftklammer | 26/6 |
| Upphäftning | Ja |
| Varunummer | 2676339 |
| Vikt | 220 g |
| Vikt & dimension | Bredd 45 mm |
| Övrigt | Garantiperiod 5 År |
Vanliga frågor
Vilken typ av häftklamrar använder Rapid Häftapparat Eco SFC?
Häftapparaten använder flata häftklamrar och har ett övre laddningssystem.
Hur många ark kan Rapid Eco SFC häfta samtidigt?
Den har en häftningskapacitet på 25 ark.
Är Rapid Eco SFC utrustad med en häftklammerborttagare?
Nej, den har ingen inbyggd häftklammerborttagare.
Vilket material är häftapparaten tillverkad av?
Den är tillverkad av återvunnen plast.