GBC Plastspiral CombBind 12mm A4 21R Blå Svart
100 styckAntal per förpackning
0033816097049EAN
Produktens färg SvartEgenskaper
för upprepad inbindning och redigering av inbundna dokumentFlexibel och robust konstruktion
A4Format
Förpackningens bredd 156 mmFörpackning
156 mmFörpackningens bredd
315 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu213 kr
Lägst senaste 30 dagarna213 kr
Lägst senaste 3 mån213 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | GBC |
| EAN / GTIN | 033816097049 |
| MPN | 4028177 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 08:23 |
| Antal per förpackning | 100 styck |
| Egenskaper | Produktens färg Svart |
| Flexibel och robust konstruktion | för upprepad inbindning och redigering av inbundna dokument |
| Format | A4 |
| Förpackning | Förpackningens bredd 156 mm |
| Förpackningens bredd | 156 mm |
| Förpackningens höjd | 315 mm |
| Högsta kapacitet | 95 ark |
| Låddjup | 86 mm |
| Material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Producent | GBC |
| Produktens färg | Svart |
| Ryggbredd | 1,2 cm |
| Slitstarkt | PVC av hög kvalitet säkerställer att GBC-spiralen inte går av, repar eller missfärgar |
| Till producentens hemsida | www.gbceurope.com |
| Ursprungsland | Egypten |
| Varunummer | 2676357 |
| Vikt | 550 g |
| Vikt & dimension | Vikt 550 g |
| Vikt inkl. förpackning | 660 g |
| Övrigt | Ursprungsland Egypten |
Vanliga frågor
Är GBC CombBind 12mm spiralen återanvändbar?
Ja, spiralen har en flexibel och robust konstruktion som möjliggör upprepad inbindning och redigering av dokument.
Vilket material är GBC CombBind 12mm spiralen tillverkad av?
Spiralen är tillverkad av polyvinylklorid (PVC).
Hur många spiraler ingår i en förpackning?
Varje förpackning innehåller 100 styck spiraler.