GBC Plastspiral CombBind 19mm A4 21R Svart Svart
100 styckAntal per förpackning
0033816048126EAN
Produktens färg SvartEgenskaper
för upprepad inbindning och redigering av inbundna dokumentFlexibel och robust konstruktion
A4Format
Förpackningens bredd 237 mmFörpackning
237 mmFörpackningens bredd
230 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu331 kr
Lägst senaste 30 dagarna331 kr
Lägst senaste 3 mån331 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | GBC |
| EAN / GTIN | 033816048126 |
| MPN | 4028601 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 23:43 |
| Antal per förpackning | 100 styck |
| Egenskaper | Produktens färg Svart |
| Flexibel och robust konstruktion | för upprepad inbindning och redigering av inbundna dokument |
| Format | A4 |
| Förpackning | Förpackningens bredd 237 mm |
| Förpackningens bredd | 237 mm |
| Förpackningens höjd | 230 mm |
| Högsta kapacitet | 180 ark |
| Låddjup | 130 mm |
| Material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Producent | GBC |
| Produktens färg | Svart |
| Ryggbredd | 1,9 cm |
| Slitstarkt | PVC av hög kvalitet säkerställer att GBC-spiralen inte går av, repar eller missfärgar |
| Till producentens hemsida | www.gbceurope.com |
| Ursprungsland | Egypten |
| Varunummer | 2676363 |
| Vikt | 990 g |
| Vikt & dimension | Vikt 990 g |
| Vikt inkl. förpackning | 1,26 kg |
| Övrigt | Ursprungsland Egypten |
Vanliga frågor
Hur många spiraler ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 100 styck spiraler.
Är GBC CombBind 19mm spiralen återanvändbar?
Ja, spiralen är flexibel och robust, konstruerad för upprepad inbindning och redigering av inbundna dokument.
Vilket material är GBC CombBind 19mm spiralen tillverkad av?
Spiralen är tillverkad av polyvinylklorid (PVC).