GBC Plastspiral CombBind 16mm A4 21R Svart Vit
100 styckAntal per förpackning
0033816048201EAN
Produktens färg VitEgenskaper
för upprepad inbindning och redigering av inbundna dokumentFlexibel och robust konstruktion
A4Format
Förpackningens bredd 235 mmFörpackning
235 mmFörpackningens bredd
315 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu316 kr
Lägst senaste 30 dagarna316 kr
Lägst senaste 3 mån316 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | GBC |
| EAN / GTIN | 033816048201 |
| MPN | 4028610 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 01:53 |
| Antal per förpackning | 100 styck |
| Egenskaper | Produktens färg Vit |
| Flexibel och robust konstruktion | för upprepad inbindning och redigering av inbundna dokument |
| Format | A4 |
| Förpackning | Förpackningens bredd 235 mm |
| Förpackningens bredd | 235 mm |
| Förpackningens höjd | 315 mm |
| Högsta kapacitet | 145 ark |
| Låddjup | 87 mm |
| Material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Producent | GBC |
| Produktens färg | Vit |
| Ryggbredd | 1,6 cm |
| Slitstarkt | PVC av hög kvalitet säkerställer att GBC-spiralen inte går av, repar eller missfärgar |
| Till producentens hemsida | www.gbceurope.com |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Varunummer | 2676364 |
| Vikt | 760 g |
| Vikt & dimension | Vikt 760 g |
| Vikt inkl. förpackning | 910 g |
| Övrigt | Ursprungsland Vietnam |
Vanliga frågor
Hur många spiraler ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 100 styck spiraler.
Vilket material är spiralen tillverkad av?
Spiralen är tillverkad av polyvinylklorid (PVC).
Kan spiralen återanvändas för att redigera dokument?
Ja, spiralen har en flexibel och robust konstruktion som möjliggör upprepad inbindning och redigering av inbundna dokument.