GBC Plastspiral CombBind 19mm A4 21R Svart Vit
100 styckAntal per förpackning
0033816048218EAN
Produktens färg VitEgenskaper
för upprepad inbindning och redigering av inbundna dokumentFlexibel och robust konstruktion
A4Format
Förpackningens bredd 235 mmFörpackning
235 mmFörpackningens bredd
315 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu331 kr
Lägst senaste 30 dagarna331 kr
Lägst senaste 3 mån331 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | GBC |
| EAN / GTIN | 033816048218 |
| MPN | 4028611 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 17:32 |
| Antal per förpackning | 100 styck |
| Egenskaper | Produktens färg Vit |
| Flexibel och robust konstruktion | för upprepad inbindning och redigering av inbundna dokument |
| Format | A4 |
| Förpackning | Förpackningens bredd 235 mm |
| Förpackningens bredd | 235 mm |
| Förpackningens höjd | 315 mm |
| Högsta kapacitet | 180 ark |
| Låddjup | 101 mm |
| Material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Producent | GBC |
| Produktens färg | Vit |
| Ryggbredd | 1,9 cm |
| Slitstarkt | PVC av hög kvalitet säkerställer att GBC-spiralen inte går av, repar eller missfärgar |
| Till producentens hemsida | www.gbceurope.com |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Varunummer | 2676365 |
| Vikt | 850 g |
| Vikt & dimension | Vikt 850 g |
| Vikt inkl. förpackning | 1,12 kg |
| Övrigt | Ursprungsland Vietnam |
Vanliga frågor
Vilket format passar GBC CombBind 19mm-spiralen?
Spiralen är avsedd för A4-format, vilket är standard för de flesta kontorsdokument.
Hur många spiraler ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 100 styck spiraler, vilket räcker till många dokument.
Vilket material är spiralen tillverkad av?
Spiralen är tillverkad av polyvinylklorid (PVC), vilket ger en flexibel och robust konstruktion som tål upprepad inbindning och redigering.
Vad är spiralens diameter?
Spiralen har en diameter på 19 mm, vilket motsvarar kapaciteten på upp till 180 ark.