GBC Metallspiraler MultiBind Silver 10mm Vit
100 styckAntal per förpackning
32Antal ringar
0013465165283EAN
Produktens färg VitEgenskaper
A4Format
Antal per förpackning 100 styckFörpackning
den kraftiga metallkonstruktionen vid WireBind-inbindning binder dokument ordentligt så att innehåller sitter säkert och ger ett varaktigt snyggt utseendeHållbar
130 arkHögsta kapacitet
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu474 kr
Lägst senaste 30 dagarna474 kr
Lägst senaste 3 mån474 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | GBC |
| EAN / GTIN | 013465165283 |
| MPN | IB165283 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 06:23 |
| Antal per förpackning | 100 styck |
| Antal ringar | 32 |
| Egenskaper | Produktens färg Vit |
| Format | A4 |
| Förpackning | Antal per förpackning 100 styck |
| Hållbar | den kraftiga metallkonstruktionen vid WireBind-inbindning binder dokument ordentligt så att innehåller sitter säkert och ger ett varaktigt snyggt utseende |
| Högsta kapacitet | 130 ark |
| Höjd | 297 mm |
| Material | Metall |
| Producent | GBC |
| Produktens färg | Vit |
| Professionell | WireBind är det bästa valet för ett professionellt utformat dokument |
| Ryggbredd | 1 cm |
| Säkert | Perfekt för konfidentiella dokument - sidor kan bara tas bort om metallspiralen förstörs |
| Till producentens hemsida | www.gbceurope.com |
| Varunummer | 2676385 |
| Vikt & dimension | Höjd 297 mm |
Vanliga frågor
Vilket format passar spiralen för?
Spiralen är avsedd för A4-format (höjd 297 mm).
Hur många ringar har spiralen?
Spiralen har 32 ringar, vilket är standard för A4 WireBind-inbindning.
Vad är spiralen gjord av och vilken färg har den?
Spiralen är tillverkad av metall och har färgen vit enligt specifikationerna.
Hur många spiraler ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 100 styck spiraler.