GBC Metallspiral 3:1 NO7 11mm A4 Svart Svart
100 styckAntal per förpackning
34Antal ringar
minimerar böjning för ökad bindningsstabilitetDubbel-wire konstruktion
5019577190323EAN
Produktens färg SvartEgenskaper
Perfekt för både kvadratiska eller runda 3:1 hål varianterFlexibel
A4Format
1 pitch spiraler (binder in upp till 250 ark)För inbindning med metallspiral av större dokument, se 2
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu283 kr
Lägst senaste 30 dagarna283 kr
Lägst senaste 3 mån283 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | GBC |
| EAN / GTIN | 5019577190323 |
| MPN | RG810710 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 10:48 |
| Antal per förpackning | 100 styck |
| Antal ringar | 34 |
| Dubbel-wire konstruktion | minimerar böjning för ökad bindningsstabilitet |
| Egenskaper | Produktens färg Svart |
| Flexibel | Perfekt för både kvadratiska eller runda 3:1 hål varianter |
| Format | A4 |
| För inbindning med metallspiral av större dokument, se 2 | 1 pitch spiraler (binder in upp till 250 ark) |
| Förpackning | Förpackningens bredd 318 mm |
| Förpackningens bredd | 318 mm |
| Förpackningens höjd | 105 mm |
| Hållbar | den kraftiga metallkonstruktionen vid WireBind-inbindning binder dokument ordentligt så att innehåller sitter säkert och ger ett varaktigt snyggt utseende |
| Högsta kapacitet | 3 ark |
| Låddjup | 270 mm |
| Material | Metall |
| Producent | GBC |
| Produktens färg | Svart |
| Professionell | WireBind är det bästa valet för ett professionellt utformat dokument |
| Ryggbredd | 1,1 cm |
| Säkert | Perfekt för konfidentiella dokument. Sidor kan bara tas bort om metallspiralen förstörs |
| Till producentens hemsida | www.gbceurope.com |
| Ursprungsland | Portugal |
| Varunummer | 2676397 |
| Övrigt | Ursprungsland Portugal |
Vanliga frågor
Passar spiralen till både runda och kvadratiska 3:1 hål?
Ja, spiralen är flexibel och passar perfekt för både kvadratiska och runda 3:1 hålvarianter.
Är spiralen återanvändbar?
Specifikationerna anger inte om spiralen är återanvändbar. Den är tillverkad av kraftig metall för hållbar bindning, men återanvändning kan påverka formen.