Leitz Tejpdispenser WOW Vit
1 styckAntal per förpackning
51 mmBredd
126 mmDjup
4002432113705EAN
Maximal rullbredd 1,9 cmEgenskaper
Tejprulle inkluderat JaFörpackningens innehåll
76 mmHöjd
JaKan användas med en hand
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 13:16
Frakt vid kassa
148 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu148 kr
Lägst senaste 3 månSaknas
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432113705 |
| MPN | 53641001 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 13:16 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 51 mm |
| Djup | 126 mm |
| Egenskaper | Maximal rullbredd 1,9 cm |
| Förpackningens innehåll | Tejprulle inkluderat Ja |
| Höjd | 76 mm |
| Kan användas med en hand | Ja |
| Material | Polystyren |
| Maximal längd på rulle | 33 m |
| Maximal rullbredd | 1,9 cm |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Vit |
| Tejprulle inkluderat | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2676426 |
| Vikt | 760 g |
| Vikt & dimension | Bredd 51 mm |
Vanliga frågor
Vilken tejprulle ingår i Leitz WOW Tejpdispenser?
En tejprulle med maximal längd 33 m och maximal bredd 1,9 cm ingår i förpackningen.
Vad är måtten på Leitz WOW Tejpdispenser?
Tejpdispensern har måtten 51 mm bredd, 126 mm djup och 76 mm höjd.
Kan Leitz WOW Tejpdispenser användas med en hand?
Ja, den är designad för enhandsanvändning.
Vilket material är Leitz WOW Tejpdispenser tillverkad av?
Dispensern är tillverkad av polystyren.
Vilken max rullbredd klarar Leitz WOW Tejpdispenser?
Dispensern klarar tejprullar med en maximal bredd på 1,9 cm.