Leitz Förvaringsbox Click & Store WOW 3 lådor Rosa
1 styckAntal per förpackning
286 mmBredd
NejBärhandtag
358 mmDjup
4002432103898EAN
Produktens färg RosaEgenskaper
282 mmHöjd
Antal per förpackning 1 styckLogistikdata
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 05:45
Frakt vid kassa
430 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu430 kr
Lägst senaste 30 dagarna430 kr
Lägst senaste 3 mån430 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432103898 |
| MPN | 2676440 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 05:45 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 286 mm |
| Bärhandtag | Nej |
| Djup | 358 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Rosa |
| Höjd | 282 mm |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Låsbart lock | Nej |
| Material | Kartong |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Rosa |
| Staplingsbar | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2676440 |
| Vikt | 2,21 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 286 mm |
Vanliga frågor
Vad är måtten på Leitz Förvaringsbox Click & Store WOW 3 lådor Rosa?
Bredd: 286 mm, djup: 358 mm, höjd: 282 mm.
Är lådorna låsbara?
Nej, lådorna har inget låsbart lock.
Vilket material är förvaringsboxen tillverkad av?
Boxen är tillverkad av kartong.
Har boxen bärhandtag?
Nej, den har inget bärhandtag.