Logitech power splitter
Typ StrömdelareAllmänt
8.1 cmBredd
6.05 cmDjup
5099206082854EAN
2.14 cmHöjd
993-001903Modell
LogitechProducent
Logitech - strömdelareProduktbeskrivning

Butiker
Prisjämförelse (3)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 04:50
Frakt vid kassa
715 kr
Till butikpower.se
I lagerUppdaterad 21 maj 2026 14:39
Frakt vid kassa
1 199 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu715 kr
Lägst senaste 30 dagarna715 kr
Lägst senaste 3 mån715 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Logitech |
| EAN / GTIN | 5099206082854 |
| MPN | 2777302 |
| I lager hos | 3 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 04:50 |
| Allmänt | Typ Strömdelare |
| Bredd | 8.1 cm |
| Djup | 6.05 cm |
| Höjd | 2.14 cm |
| Producent | Logitech |
| Produktbeskrivning | Logitech - strömdelare |
| Till producentens hemsida | www.logitech.com/ |
| Typ | Strömdelare |
| Varunummer | 2777302 |
Vanliga frågor
Vilka mått har Logitech Rally Camera?
Produktens bruttomått är 213 x 210 x 10 mm (bredd x djup x höjd).
Vad väger Logitech Rally Camera?
Nettovikten är 100 gram och bruttovikten är 110 gram.
Vilket artikelnummer har Logitech Rally Camera?
Tillverkarens artikelnummer (SKU) är 993-001903.
Vilken EAN-kod har Logitech Rally Camera?
EAN-koden är 5099206082854.