Leitz Förvaringsbox Click & Store WOW 3 lådor Lila
Produkttyp LådskåpAllmänt
3Antal lådor
1 styckAntal per förpackning
286 mmBredd
NejBärhandtag
286 mm x 358 mm x 282 mmDimensioner (BxDxH)
Bredd 286 mmDimensioner och vikt
Färg LilaDiverse
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 07:46
Frakt vid kassa
430 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu430 kr
Lägst senaste 30 dagarna430 kr
Lägst senaste 3 mån430 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432103935 |
| MPN | 2676444 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 07:46 |
| Allmänt | Produkttyp Lådskåp |
| Antal lådor | 3 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 286 mm |
| Bärhandtag | Nej |
| Dimensioner (BxDxH) | 286 mm x 358 mm x 282 mm |
| Dimensioner och vikt | Bredd 286 mm |
| Diverse | Färg Lila |
| Djup | 358 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Lila |
| Funktioner | Tumhål med metallring, laminerad yta, metalletiketthållare, blank yta |
| Färg | Lila |
| Handtag | A4 (210 x 297 mm) |
| Höjd | 282 mm |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Lådetikettshållare | Ja |
| Låsbart lock | Nej |
| Material | Kartong |
| Materialvikt | 1400 g/m² |
| Montering erfordras | Ja |
| Producent | Leitz |
| Produktbeskrivning | Leitz Click & Store WOW - lådskåp - för A4 - lila |
| Produktens färg | Lila |
| Produktmaterial | Polypropylenöverdraget trälaminat |
| Produkttyp | Lådskåp |
| Stapelbar | Ja |
| Staplingsbar | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Utrymmesinformation | 3 x etiketthållare |
| Varunummer | 2676444 |
| Vikt | 2,21 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 286 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz Förvaringsbox Click & Store WOW 3 lådor Lila?
Boxen har bredd 286 mm, djup 358 mm och höjd 282 mm.
Är förvaringsboxen tillverkad i plast eller kartong?
Boxen är tillverkad i kartong, enligt specifikationerna.
Har Leitz Förvaringsbox Click & Store WOW 3 lådor Lila ett låsbart lock?
Nej, boxen har inget låsbart lock.
Finns det bärhandtag på denna förvaringsbox?
Nej, boxen har inget bärhandtag.