Leitz Sorteringslåda Click & Store WOW Medium Isblå
Produkttyp FörvaringsboxAllmänt
280 mmBredd
280 mm x 370 mm x 100 mmDimensioner (BxDxH)
Bredd 280 mmDimensioner och vikt
Färg IsblåDiverse
370 mmDjup
4002432105168EAN
Polypropylenlaminering, borttagbart lock, metallkantade hörn, metalletiketthållareFunktioner
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 08:08
Frakt vid kassa
161 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu161 kr
Lägst senaste 30 dagarna161 kr
Lägst senaste 3 mån161 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432105168 |
| MPN | 60580051 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 08:08 |
| Allmänt | Produkttyp Förvaringsbox |
| Bredd | 280 mm |
| Dimensioner (BxDxH) | 280 mm x 370 mm x 100 mm |
| Dimensioner och vikt | Bredd 280 mm |
| Diverse | Färg Isblå |
| Djup | 370 mm |
| Funktioner | Polypropylenlaminering, borttagbart lock, metallkantade hörn, metalletiketthållare |
| Färg | Isblå |
| Höjd | 100 mm |
| Lock inkluderat | Ja |
| Montering erfordras | Ja |
| Producent | Leitz |
| Produktbeskrivning | Leitz Click & Store - förvaringsbox - isblå |
| Produktmaterial | Polypropylenöverdraget trälaminat |
| Produkttyp | Förvaringsbox |
| Stapelbar | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2676461 |
| Vikt | 0.88 kg |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz Click & Store WOW Medium?
Boxen har måtten 280 mm bredd, 370 mm djup och 100 mm höjd.
Har locket metallkantade hörn?
Ja, boxen har metallkantade hörn och ett borttagbart lock.
Vad är materialet i denna förvaringsbox?
Boxen har polypropylenlaminering, vilket ger en slitstark yta.
Finns det en etiketthållare på boxen?
Ja, den har en metalletiketthållare för enkel märkning.