Leitz Sorteringslåda Click & Store WOW Medium Lila
Produkttyp FörvaringsboxAllmänt
280 mmBredd
280 mm x 370 mm x 100 mmDimensioner (BxDxH)
Bredd 280 mmDimensioner och vikt
Färg LilaDiverse
370 mmDjup
4002432105182EAN
Polypropylenlaminering, borttagbart lock, metallkantade hörn, metalletiketthållareFunktioner
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 22:49
Frakt vid kassa
161 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu161 kr
Lägst senaste 30 dagarna161 kr
Lägst senaste 3 mån161 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432105182 |
| MPN | 60580062 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 22:49 |
| Allmänt | Produkttyp Förvaringsbox |
| Bredd | 280 mm |
| Dimensioner (BxDxH) | 280 mm x 370 mm x 100 mm |
| Dimensioner och vikt | Bredd 280 mm |
| Diverse | Färg Lila |
| Djup | 370 mm |
| Funktioner | Polypropylenlaminering, borttagbart lock, metallkantade hörn, metalletiketthållare |
| Färg | Lila |
| Höjd | 100 mm |
| Lock inkluderat | Ja |
| Montering erfordras | Ja |
| Paketinnehåll | Avdelaruppsättning |
| Producent | Leitz |
| Produktbeskrivning | Leitz Click & Store WOW Medium - förvaringsbox - lila |
| Produktmaterial | Polypropylenöverdraget trälaminat |
| Produkttyp | Förvaringsbox |
| Stapelbar | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Utrymmesinformation | Etiketthållare |
| Varunummer | 2676462 |
| Vikt | 880 g |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz Click & Store WOW Medium Lila?
Lådan har måtten 280 mm bredd, 370 mm djup och 100 mm höjd.
Har lådan lock och etiketthållare?
Ja, lådan har ett borttagbart lock och en metalletiketthållare för enkel märkning.
Vilket material är lådan tillverkad av?
Lådan är tillverkad med polypropylenlaminering och har metallkantade hörn för extra hållbarhet.
Vad är produktmodellen för denna förvaringsbox?
Modellnumret är 60580062.