Nobo Tavelsudd Diamond glastavla
42 mmBredd
200 mmDjup
5028252477291EAN
Produkttyp Torra rengöringsdukar för skrivtavlaEgenskaper
58 mmHöjd
1904100Modell
NoboProducent
SilverProduktens färg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 16:47
Frakt vid kassa
274 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu274 kr
Lägst senaste 30 dagarna248 kr
Lägst senaste 3 mån248 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nobo |
| EAN / GTIN | 5028252477291 |
| MPN | 1904100 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 16:47 |
| Bredd | 42 mm |
| Djup | 200 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Torra rengöringsdukar för skrivtavla |
| Höjd | 58 mm |
| Producent | Nobo |
| Produktens färg | Silver |
| Produkttyp | Torra rengöringsdukar för skrivtavla |
| Varunummer | 2676487 |
| Vikt | 90 g |
| Vikt & dimension | Bredd 42 mm |
Vanliga frågor
Vilken typ av rengöringsduk är Nobo Diamond glastavla?
Det är en torr rengöringsduk för skrivtavla, specifikt avsedd för glastavlor.
Vilka mått har Nobo Diamond glastavla?
Bredden är 42 mm, höjden 58 mm och djupet 200 mm.
Vilken färg har Nobo Diamond glastavla?
Produkten är silverfärgad.