Rapid Häftklammer SuperStrong 24/8+ 5000
7313468601003EAN
Modell HäftklammersatsEgenskaper
Förpackningens bredd 56 mmFörpackning
56 mmFörpackningens bredd
40 mmFörpackningens höjd
24/8Grovlek
8,5 mmHäftklammerskänkelns längd
50 arkHäftningskapacitet
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 15:17
Frakt vid kassa
111 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu111 kr
Lägst senaste 30 dagarna111 kr
Lägst senaste 3 mån111 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Rapid |
| EAN / GTIN | 7313468601003 |
| MPN | 24860100 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 15:17 |
| Egenskaper | Modell Häftklammersats |
| Förpackning | Förpackningens bredd 56 mm |
| Förpackningens bredd | 56 mm |
| Förpackningens höjd | 40 mm |
| Grovlek | 24/8 |
| Häftklammerskänkelns längd | 8,5 mm |
| Häftningskapacitet | 50 ark |
| Kapacitet | 5000 klammer |
| Låddjup | 110 mm |
| Producent | Rapid |
| Produktens färg | Silver |
| Till producentens hemsida | www.isaberg-rapid.com/ |
| Typ av häftklammer | 24/8 |
| Varunummer | 2676493 |
| Vikt | 310 g |
| Vikt & dimension | Vikt 310 g |
Vanliga frågor
Vilken typ av häftklammer är detta?
Detta är en Rapid SuperStrong 24/8+ häftklammer med en grovlek på 24/8 och en skänkellängd på 8,5 mm.
Hur många ark kan denna häftklammer häfta?
Häftklammern har en häftningskapacitet på 50 ark.
Hur många häftklamrar innehåller förpackningen?
Förpackningen innehåller 5000 häftklamrar.
Vad är måtten på förpackningen?
Förpackningens bredd är 56 mm, höjd 40 mm och låddjup 110 mm.
Vilken modellbeteckning har denna häftklammer?
Modellbeteckningen är 24860100.