Rapid Elhäftare Batteri 10BX 10 ark Svart
Produkttyp Elektrisk häftapparatAllmänt
4 x AA-typBatteri erfordras
56 mmBredd
Färg SvartDiverse
147 mmDjup
4051661010835EAN
BatteridrivenFunktioner
SvartFärg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 10:11
Frakt vid kassa
377 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu377 kr
Lägst senaste 30 dagarna377 kr
Lägst senaste 3 mån377 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Rapid |
| EAN / GTIN | 4051661010835 |
| MPN | 5000294 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 10:11 |
| Allmänt | Produkttyp Elektrisk häftapparat |
| Batteri erfordras | 4 x AA-typ |
| Bredd | 56 mm |
| Diverse | Färg Svart |
| Djup | 147 mm |
| Funktioner | Batteridriven |
| Färg | Svart |
| Garanti (vid användning av originalhäftklamrar) | 2 år |
| Höjd | 72 mm |
| Insättningsdjup | 10 mm |
| Kapacitet | 10 ark |
| Kompatibla häftare | 24/6, 26/6 |
| Laddningsmekanism | Front |
| Material | Metall, plast |
| Mått och vikt | Bredd 56 mm |
| Producent | Rapid |
| Produktbeskrivning | Rapid Fixativ 10BX Mobile - elektrisk häftapparat - 10 ark - metall, plast - svart |
| Produkttyp | Elektrisk häftapparat |
| Till producentens hemsida | www.isaberg-rapid.com/ |
| Varunummer | 2676494 |
| Vikt | 280 g |
Vanliga frågor
Vilken typ av batterier krävs och ingår de?
Den kräver 4 st AA-batterier (ingår ej).
Vad är insättningsdjupet på denna häftapparat?
Insättningsdjupet är 10 mm, vilket anger hur långt in i apparaten pappret kan skjutas in.
Vilka mått har den elektriska häftapparaten?
Måtten är: bredd 56 mm, djup 147 mm, höjd 72 mm.
Vad gäller för garantin och finns det några krav?
Garantin är 2 år vid användning av originalhäftklamrar från Rapid.