100 styckAntal per förpackning
220 mmBredd
1 mmDjup
4001536548345EAN
Format A4Egenskaper
A4Format
Antal per förpackning 100 styckFörpackning
307 mmHöjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu222 kr
Lägst senaste 30 dagarna222 kr
Lägst senaste 3 mån222 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Esselte |
| EAN / GTIN | 4001536548345 |
| MPN | 54834 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 12:20 |
| Antal per förpackning | 100 styck |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 1 mm |
| Egenskaper | Format A4 |
| Format | A4 |
| Förpackning | Antal per förpackning 100 styck |
| Höjd | 307 mm |
| Kopiatorsäker | Nej |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Orientering | Poträtt |
| Producent | Esselte |
| Produktens färg | Röd |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Varunummer | 2676517 |
| Vikt | 0,01 g |
| Vikt & dimension | Bredd 220 mm |
Vanliga frågor
Vilket format har mappen och vilka mått har den?
Mappen har A4-format med måtten 307 mm höjd och 220 mm bredd, med ett djup på 1 mm.
Hur många mappar ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 100 styck mappar.
Vilket material är mappen tillverkad av?
Mappen är tillverkad av polypropylen (PP).
Är mappen kopiatorsäker?
Nej, mappen är inte kopiatorsäker enligt specifikationen.