Ibico Rexel 081X
NejAndra skärmen
NejBakgrundsbelyst skärm
60 mmBredd
Formfaktor FickaDesign
Siffror 8 siffrorDisplay
98 mmDjup
FickaFormfaktor
7 mmHöjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu123 kr
Lägst senaste 30 dagarna123 kr
Lägst senaste 3 mån123 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Ibico |
| MPN | IB410000 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 17:26 |
| Andra skärmen | Nej |
| Bakgrundsbelyst skärm | Nej |
| Bredd | 60 mm |
| Design | Formfaktor Ficka |
| Display | Siffror 8 siffror |
| Djup | 98 mm |
| Formfaktor | Ficka |
| Höjd | 7 mm |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Producent | Ibico |
| Produktens färg | Blå, Vit |
| Sifferkommadelare | Flytande |
| Siffror | 8 siffror |
| Skärmtyp | LCD |
| Strömkälla | Batteri/solcell |
| Strömtillförsel | Strömkälla Batteri/solcell |
| Textrader | 1 linjer |
| Varunummer | 2676540 |
| Vikt | 30 g |
| Vikt & dimension | Bredd 60 mm |
| Visa tippning | Nej |
| Överdrag | Nej |
Vanliga frågor
Hur många siffror kan visas på displayen?
Displayen visar upp till 8 siffror.
Vilka är måtten på denna fickräknare?
Måtten är 60 mm bred, 98 mm djup och 7 mm hög.
Har räknaren bakgrundsbelyst skärm?
Nej, den har ingen bakgrundsbelyst skärm.
Vilken färg har produkten?
Produkten är blå och vit.
Vad är modellnumret för Ibico Rexel 081X?
Modellnumret är IB410000.