Kensington tangentbord handledsstöd (svart)
1 styckAntal per förpackning
735353227018EAN
Produktens färg SvartEgenskaper
Antal per förpackning 1 styckFörpackning
84733080Harmonized System (HS)-kod
308,6 kgLastpallens bruttovikt
80 cmLastpallens totalbredd
125 cmLastpallens totalhöjd

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
OkändUppdaterad 23 maj 2026 08:04
Frakt vid kassa
229 kr
Till butikelgiganten.se
Ej i lagerUppdaterad 25 maj 2026 05:37
Frakt vid kassa
299 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu229 kr
Lägst senaste 30 dagarna229 kr
Lägst senaste 3 mån229 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Kensington |
| EAN / GTIN | 735353227018 |
| MPN | 22701 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 05:37 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produktens färg Svart |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Lastpallens bruttovikt | 308,6 kg |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 125 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Logistikdata | Lastpallens bruttovikt 308,6 kg |
| Material | Gel |
| Pallens nettovikt | 308,6 kg |
| Producent | Kensington |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.kensington.com |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Varunummer | 2676676 |
| Vikt | 630 g |
| Vikt & dimension | Vikt 630 g |
Vanliga frågor
Vilket material är handledsstödet tillverkat av?
Handledsstödet är tillverkat av gel, vilket ger en mjuk och stödjande yta för handleden.
Hur många handledsstöd ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 styck handledsstöd.