240 mmBredd
5411313894623EAN
Format A4Egenskaper
A4Format
318 mmHöjd
KartongMaterial
1326502Modell
EsselteProducent
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 22:10
Frakt vid kassa
48 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu48 kr
Lägst senaste 30 dagarna48 kr
Lägst senaste 3 mån48 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Esselte |
| EAN / GTIN | 5411313894623 |
| MPN | 1326502 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 22:10 |
| Bredd | 240 mm |
| Egenskaper | Format A4 |
| Format | A4 |
| Höjd | 318 mm |
| Material | Kartong |
| Producent | Esselte |
| Produktens färg | Blå |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Varunummer | 2676681 |
| Vikt & dimension | Bredd 240 mm |
Vanliga frågor
Vilket format har Esselte Snoddmappen?
Mappen är i A4-format, med måtten 240 mm bredd och 318 mm höjd.
Vilket material är snoddmappen tillverkad av?
Mappen är tillverkad av kartong.
Hur många klaffar har mappen?
Mappen är en 3-klaffs snoddmapp.