Produkttyp ArkskyddareAllmänt
230 mmBredd
P/N: 10040069, 46220069, 46230069, 46240069Designat för
230 mm x 305 mmDimensioner (BxDxH)
Bredd 230 mmDimensioner och vikt
Färg TransparentDiverse
305 mmDjup
4002432394869EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 01:09
Frakt vid kassa
212 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu212 kr
Lägst senaste 30 dagarna198 kr
Lägst senaste 3 mån198 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432394869 |
| MPN | 47911003 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 01:09 |
| Allmänt | Produkttyp Arkskyddare |
| Bredd | 230 mm |
| Designat för | P/N: 10040069, 46220069, 46230069, 46240069 |
| Dimensioner (BxDxH) | 230 mm x 305 mm |
| Dimensioner och vikt | Bredd 230 mm |
| Diverse | Färg Transparent |
| Djup | 305 mm |
| Funktioner | Övre sidan öppen, återvinning |
| Färg | Transparent |
| Grovlek | 1 mm |
| Handtag | A4 (210 x 297 mm) |
| Hålslagningstyp | Universalhålslaget |
| Innermått | Grovlek 1 mm |
| Kapacitet | 25 ark |
| Kompatibilitetsinformation | Designat för P/N: 10040069, 46220069, 46230069, 46240069 |
| Producent | Leitz |
| Produktbeskrivning | Leitz Recycle - arkskyddare - för A4 - kapacitet: 25 ark - transparent |
| Produktmaterial | Polypropylen (PP) - 90 μm |
| Produkttyp | Arkskyddare |
| Textur | Orange skal |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2676848 |
| Vikt | 10 g |
| Återvunnet produktinnehåll | 100 % |
Vanliga frågor
Vilken storlek har plastfickan?
Plastfickan har måtten 230 x 305 mm och är designad för A4-format (210 x 297 mm).
Är plastfickan återvinningsbar?
Ja, plastfickan är tillverkad av återvunnet material och är märkt med funktionen 'återvinning'.
Vilken tjocklek har plastfickan?
Plastfickan har en grovlek på 1 mm.
Är plastfickan öppen i överkant?
Ja, plastfickan har övre sidan öppen för enkel insättning av dokument.
Vilka produktnummer passar till denna plastficka?
Plastfickan är designad för P/N: 10040069, 46220069, 46230069 och 46240069.