Philips Skäggtrimmer BeardTrimmer Series 3000 BT3206/14
Produkttyp Trimmer - sladdlösAllmänt
JaBatteriladdning
NickelmetallhydridBatteriteknik
Rostfritt stålBladmaterial
Driftstid utan nätanslutning 45 minDiverse
45 minDriftstid utan nätanslutning
8710103844044EAN
LaddningIndikatorer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Philips |
| EAN / GTIN | 8710103844044 |
| MPN | 2693743 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 14:56 |
| Allmänt | Produkttyp Trimmer - sladdlös |
| Batteriladdning | Ja |
| Batteriteknik | Nickelmetallhydrid |
| Bladmaterial | Rostfritt stål |
| Diverse | Driftstid utan nätanslutning 45 min |
| Driftstid utan nätanslutning | 45 min |
| Indikatorer | Laddning |
| Inställningar, reglage och indikatorer | Indikatorer Laddning |
| Kategori | Hårborttagning |
| Kontakta tillverkaren | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Laddningstid | 10 timmar |
| Längdinställningar | 0,5 - 10 mm (10 steg) |
| Medföljande tillbehör | Rengöringsborste Lift&Trim-kam |
| Producent | Philips |
| Produktbeskrivning | Philips BeardTrimmer Series 3000 BT3206 - trimmer |
| Produkttyp | Trimmer - sladdlös |
| Rakapparater, trimmers och epilatorer | Tvättbart huvud Ja |
| Skärarbredd | 32 mm |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Ström | Strömkälla Batteri |
| Strömkälla | Batteri |
| Till producentens hemsida | www.philips.com |
| Trimmer | Skägg |
| Tvättbart huvud | Ja |
| Varunummer | 2693743 |
Vanliga frågor
Hur lång är driftstiden för Philips BeardTrimmer Series 3000 BT3206/14?
Driftstiden utan nätanslutning är 45 minuter.
Vilken typ av batteri använder Philips BT3206/14?
Den använder ett nickelmetallhydridbatteri (NiMH).
Hur lång tid tar det att ladda Philips BeardTrimmer Series 3000?
Laddningstiden är 10 timmar.
Vilket material är bladen på Philips BT3206/14 gjorda av?
Bladen är tillverkade av rostfritt stål.
Har Philips BeardTrimmer Series 3000 BT3206/14 en laddningsindikator?
Ja, den har en laddningsindikator.