Legrand Forix white 10ax two way switch
1Antal knappar
20 styckAntal per förpackning
65 mmBredd
34,5 mmDjup
3245067824047EAN
Antal knappar 1Egenskaper
Antal per förpackning 20 styckFörpackningens innehåll
65 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 29 maj 2026 21:53
Frakt vid kassa
128 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu128 kr
Lägst senaste 30 dagarna128 kr
Lägst senaste 3 mån128 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Legrand |
| EAN / GTIN | 3245067824047 |
| MPN | 782404 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 29 maj 2026 21:53 |
| Antal knappar | 1 |
| Antal per förpackning | 20 styck |
| Bredd | 65 mm |
| Djup | 34,5 mm |
| Egenskaper | Antal knappar 1 |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 20 styck |
| Höjd | 65 mm |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP21 |
| Kontakta tillverkaren | www.legrand.de/de/kontakt |
| Kontrolltyp | Knappar |
| Material, hölje | ABS, Polykarbonat |
| Miljökrav | Temperatur vid drift -25 - 60 ° C |
| Producent | Legrand |
| Produktens färg | Vit |
| Strömtillförsel | Uppmätt spänning 250 V |
| Temperatur vid drift | -25 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -25 - 60 ° C |
| Till producentens hemsida | www.legrand.com/EN/ |
| Uppmätt spänning | 250 V |
| Uppskattad strömförbrukning | 10 A |
| Varunummer | 2746851 |
| Vikt & dimension | Bredd 65 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Legrand Forix white 10ax two way switch?
Strömbrytaren har måtten 65 mm i bredd, 65 mm i höjd och 34,5 mm i djup.
Hur många strömbrytare ingår i en förpackning?
Varje förpackning innehåller 20 stycken strömbrytare.
Vilket material är höljet tillverkat av?
Höljet är tillverkat av ABS och polykarbonat.
Har Legrand Forix white 10ax two way switch en eller flera knappar?
Strömbrytaren har en knapp och är av kontrolltyp knappar.