Phoenix Contact Plastic cable markers kmk 2
8 mmBredd
4017918012489EAN
Material PolyetenEgenskaper
8 mmHöjd
JaIdentifieringstagg
halogenInnehåller inte
PolyetenMaterial
1005266Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 16:27
Frakt vid kassa
47 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu47 kr
Lägst senaste 30 dagarna47 kr
Lägst senaste 3 mån47 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Phoenix Contact |
| EAN / GTIN | 4017918012489 |
| MPN | 2746928 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 16:27 |
| Bredd | 8 mm |
| Egenskaper | Material Polyeten |
| Höjd | 8 mm |
| Identifieringstagg | Ja |
| Innehåller inte | halogen |
| Material | Polyeten |
| Producent | Phoenix Contact |
| Produktens färg | Transparent |
| Produktlängd | 29 mm |
| Tekniska detaljer | Innehåller inte halogen |
| Varunummer | 2746928 |
| Vikt & dimension | Produktlängd 29 mm |
Vanliga frågor
Vilket material är kabelmarkörerna tillverkade av?
Kabelmarkörerna är tillverkade av polyeten, vilket är ett halogenfritt material.
Vilka mått har kabelmarkörerna?
Kabelmarkörerna har måtten: bredd 8 mm, höjd 8 mm och längd 29 mm.
Har kabelmarkörerna en identifieringstagg?
Ja, de är utrustade med en identifieringstagg för märkning av kablar.
Vilken färg har kabelmarkörerna?
Kabelmarkörerna är transparenta.
Innehåller kabelmarkörerna halogen?
Nej, de innehåller inte halogen.