Phoenix Contact Plastic cable markers kmk 3
17 mmBredd
16 - 35 mmDiameterintervall för sladdar
4017918012441EAN
Produktens färg TransparentEgenskaper
17 mmHöjd
PolyetenMaterial
1005211Modell
Phoenix ContactProducent
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 21:44
Frakt vid kassa
69 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu69 kr
Lägst senaste 30 dagarna69 kr
Lägst senaste 3 mån69 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Phoenix Contact |
| EAN / GTIN | 4017918012441 |
| MPN | 2746929 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 21:44 |
| Bredd | 17 mm |
| Diameterintervall för sladdar | 16 - 35 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Transparent |
| Höjd | 17 mm |
| Material | Polyeten |
| Producent | Phoenix Contact |
| Produktens färg | Transparent |
| Produktlängd | 40 mm |
| Temperatur vid drift | -40 - 80 ° C |
| Varunummer | 2746929 |
| Vikt & dimension | Bredd 17 mm |
Vanliga frågor
Vilken kabeldiameter passar Phoenix Contact Plastic cable markers kmk 3?
Dessa sladdmarkörer är avsedda för kablar med en diameter på 16–35 mm.
Vilket material är sladdmarkörerna tillverkade av?
De är tillverkade av polyeten och är transparenta.
Vilken temperaturtålighet har Phoenix Contact kmk 3?
De tål temperaturer från -40 °C upp till 80 °C.
Vilka mått har Phoenix Contact Plastic cable markers kmk 3?
De har måtten 17 mm bredd, 17 mm höjd och 40 mm längd.