Weidmuller Stripax 16
4008190183875EAN
Skyddsisolering JaEgenskaper
Produktens färg Svart, OrangeFärg
9005610000Modell
WeidmullerProducent
Svart, OrangeProduktens färg
190 mmProduktlängd
JaSkyddsisolering
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 27 maj 2026 03:46
Frakt vid kassa
1 799 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 799 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 799 kr
Lägst senaste 3 mån1 799 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Weidmuller |
| EAN / GTIN | 4008190183875 |
| MPN | 2747854 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 27 maj 2026 03:46 |
| Egenskaper | Skyddsisolering Ja |
| Färg | Produktens färg Svart, Orange |
| Producent | Weidmuller |
| Produktens färg | Svart, Orange |
| Produktlängd | 190 mm |
| Skyddsisolering | Ja |
| Varunummer | 2747854 |
| Vikt | 170,1 g |
| Vikt & dimension | Produktlängd 190 mm |
Vanliga frågor
Hur lång är Weidmuller Stripax 16?
Kabelskalaren Stripax 16 har en produktlängd på 190 mm.
Har Weidmuller Stripax 16 skyddsisolering?
Ja, denna modell är utrustad med skyddsisolering.
Vad väger Stripax 16?
Verktyget väger 170,1 gram.