Snom Dect ruggedised cordless advanced phone ip65 compliant
1Antal
262144 färgerAntal färger
6Antal melodier
JaBakgrundsbelyst skärm
JaBakgrundsljusknappar
Batteriteknik Litium-Ion (Li-Ion)Batteri
Litium-Ion (Li-Ion)Batteriteknik
snomBrand kompatibilitet
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
OkändUppdaterad 24 maj 2026 21:39
Frakt vid kassa
4 521 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu4 521 kr
Lägst senaste 30 dagarna4 521 kr
Lägst senaste 3 mån4 521 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Snom |
| EAN / GTIN | 4008705041898 |
| MPN | 2752174 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 21:39 |
| Antal | 1 |
| Antal färger | 262144 färger |
| Antal melodier | 6 |
| Bakgrundsbelyst skärm | Ja |
| Bakgrundsljusknappar | Ja |
| Batteri | Batteriteknik Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Brand kompatibilitet | snom |
| Bredd | 48 mm |
| Certifiering | EN 301406 (TBR6) EN 30176-2 (TBR10) EN 60950-1 (Safety) - IEC60950-1 - CS A c-CSA-us / UL60950-1 EN 301489 (EMC, ESD) RF (EMF, SAR) FCC part 15D FCC part 15B RSS213 TIA 1083, FCC part 68/CS-03 part V |
| Design | Produktens färg Svart |
| Djup | 28 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |
| Högtalartelefon | Ja |
| Höjd | 152 mm |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
| Kompatibilitet | M700, M300 |
| Konnektivitet på headset | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Laddningstid | 8 h |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 85177900 |
| Namn och uppringnings-ID | Ja |
| Navigationstangent | Ja |
| Producent | Snom |
| Produktens färg | Svart |
| Ringsignaltyp | Polyfon |
| Samtalstid | 17 h |
| Skärm diagonal | 5,08 cm (2") |
| Skärmtyp | TFT |
| Stand-by tid | 200 h |
| Tekniska detaljer | Namn och uppringnings-ID Ja |
| Telefonbokskapacitet | 100 poster |
| Till producentens hemsida | www.snom.com |
| Upplösning | 176 x 220 pixlar |
| Varunummer | 2752174 |
| Vikt | 175 g |
| Vikt & dimension | Vikt 175 g |
| Återuppringning | Ja |
Vanliga frågor
Vilken batteriteknik använder Snom Dect ruggedised cordless advanced phone?
Telefonen använder ett Litium-Ion (Li-Ion) batteri.
Vad har telefonen för mått (bredd och djup)?
Telefonen har en bredd på 48 mm och ett djup på 28 mm.
Har telefonen bakgrundsbelyst skärm och bakgrundsljusknappar?
Ja, telefonen har både bakgrundsbelyst skärm och bakgrundsljusknappar.
Hur många melodier har telefonen och hur många färger kan skärmen visa?
Telefonen har 6 melodier och skärmen kan visa upp till 262144 färger.
Vilka certifieringar uppfyller Snom Dect ruggedised cordless advanced phone?
Telefonen är certifierad enligt EN 301406, EN 30176-2, EN 60950-1, IEC60950-1, CS, A c-CSA-us/UL60950-1, EN 301489, RF (EMF, SAR), FCC part 15D, FCC part 15B, RSS213, TIA 1083 samt FCC part 68/CS-03 part V.