220 - 240 VAC-inspänning
1 styckAntal per förpackning
Modell RamDesign
8718696073322EAN
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
IP20Internationellt skydd (IP) kod
www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-...Kontakta tillverkaren
910930031218Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 22:28
Frakt vid kassa
491 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu491 kr
Lägst senaste 30 dagarna491 kr
Lägst senaste 3 mån491 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Philips |
| EAN / GTIN | 8718696073322 |
| MPN | 2752832 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 22:28 |
| AC-inspänning | 220 - 240 V |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Design | Modell Ram |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Kontakta tillverkaren | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Producent | Philips |
| Produktens färg | Vit |
| Strömtillförsel | AC-inspänning 220 - 240 V |
| Till producentens hemsida | www.philips.com |
| Varunummer | 2752832 |
| Vikt | 1,24 kg |
| Vikt & dimension | Vikt 1,24 kg |
| Växelström Frekvens | 50-60 hz |
Vanliga frågor
Vilken spänning kräver denna ytmonterade ram?
Den kräver en AC-inspänning på 220–240 V.
Ingår fler än en enhet i förpackningen?
Nej, förpackningen innehåller 1 styck.
Vad är modellnumret för denna produkt?
Modellnumret är 910930031218.