Schneider Electric Ba15d 230v 10w lamp
1 styckAntal per förpackning
REACH,RoHSCertifiering
REACH, RoHSCertifikat för överensstämmelse
3389110846157EAN
BA15DFäste/lock
Antal per förpackning 1 styckFörpackning
127 mmFörpackningens bredd
48 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 27 maj 2026 16:36
Frakt vid kassa
180 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu180 kr
Lägst senaste 30 dagarna180 kr
Lägst senaste 3 mån180 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110846157 |
| MPN | DL1BLM |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 27 maj 2026 16:36 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifiering | REACH,RoHS |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Fäste/lock | BA15D |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Förpackningens höjd | 48 mm |
| Garantiperiod | 1,5 År |
| Lampans form | Cylindrisk lampa |
| Lampor | 10 W |
| Låddjup | 65 mm |
| Prestanda | Lampor 10 W |
| Producent | Schneider Electric |
| Spänning | 230 V |
| Strömtillförsel | Spänning 230 V |
| Tekniska detaljer | Certifikat för överensstämmelse REACH, RoHS |
| Till producentens hemsida | www.schneiderpen.de/en/ |
| Varunummer | 2758024 |
| Vikt | 90 g |
| Vikt & dimension | Vikt 90 g |
| Övrigt | Garantiperiod 1,5 År |
Vanliga frågor
Vilken sockeltyp har denna lampa?
Lampan har en BA15D-sockel, vilket är en bajonettsockel med två stift.
Vad är lampans effekt och spänning?
Lampan har en effekt på 10 W och är avsedd för 230 V.
Vilken form har lampan?
Lampan är cylindrisk till formen.
Vilka certifieringar har lampan?
Lampan är certifierad enligt REACH och RoHS.