Schneider Electric 24 v led illumi. p.b bod
1 styckAntal per förpackning
3389110908336EAN
Produkttyp KontaktorEgenskaper
1000000Elektrisk varaktighet (cykler)
54 mmFörpackningens bredd
56 mmFörpackningens höjd
34 mmLåddjup
5000000Mekanisk varaktighet (cykler)
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 15:14
Frakt vid kassa
163 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu163 kr
Lägst senaste 30 dagarna163 kr
Lägst senaste 3 mån163 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110908336 |
| MPN | 2759025 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 15:14 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produkttyp Kontaktor |
| Elektrisk varaktighet (cykler) | 1000000 |
| Förpackningens bredd | 54 mm |
| Förpackningens höjd | 56 mm |
| Låddjup | 34 mm |
| Mekanisk varaktighet (cykler) | 5000000 |
| Miljökrav | Temperatur vid drift -40 - 70 ° C |
| Producent | Schneider Electric |
| Produktens färg | Vit |
| Produkttyp | Kontaktor |
| Temperatur vid drift | -40 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Till producentens hemsida | www.schneiderpen.de/en/ |
| Varunummer | 2759025 |
| Vikt | 32 g |
| Vikt & dimension | Vikt 32 g |
| Vikt inkl. förpackning | 29 g |
Vanliga frågor
Vilka temperaturer tål denna tryckknapp?
Den klarar driftstemperaturer från -40 °C till 70 °C.
Vilken modellbeteckning har denna produkt?
Modellbeteckningen är ZB5AW0B11.
Vilken färg har tryckknappen?
Produkten är vit enligt specifikationerna.