Schneider Electric Illuminated pushbutton
220-240 VAC-inspänning
30 mmBredd
10 ABrytförmåga
57 mmDjup
3389110904147EAN
Produktens färg RödEgenskaper
42 mmHöjd
XB5AW34M5Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 22 maj 2026 19:07
Frakt vid kassa
418 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu418 kr
Lägst senaste 30 dagarna382 kr
Lägst senaste 3 mån382 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110904147 |
| MPN | XB5AW34M5 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 22 maj 2026 19:07 |
| AC-inspänning | 220-240 V |
| Bredd | 30 mm |
| Brytförmåga | 10 A |
| Djup | 57 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Röd |
| Höjd | 42 mm |
| Producent | Schneider Electric |
| Produktens färg | Röd |
| Strömtillförsel | AC-inspänning 220-240 V |
| Till producentens hemsida | www.schneiderpen.de/en/ |
| Varunummer | 2759073 |
| Vikt | 56 g |
| Vikt & dimension | Bredd 30 mm |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
Vanliga frågor
Vilken spänning och ström är denna tryckknapp avsedd för?
Den är avsedd för AC-inspänning 220-240 V och har en brytförmåga på 10 A.
Vilka mått har Schneider Electric Illuminated pushbutton (modell XB5AW34M5)?
Bredden är 30 mm, höjden 42 mm och djupet 57 mm.
Vad är EAN-koden för denna tryckknapp?
EAN-koden är 3389110904147.