Schneider Electric L.p.o-i
1 styckAntal per förpackning
3389110840247EAN
Material, hölje PlastEgenskaper
40 mmFörpackningens bredd
4 mmFörpackningens höjd
Harmony XB4Harmony XB5Kompatibla produkter
30 mmLåddjup
PlastMaterial, hölje
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 08:26
Frakt vid kassa
79 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu79 kr
Lägst senaste 30 dagarna65 kr
Lägst senaste 3 mån65 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110840247 |
| MPN | 2759234 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 08:26 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Material, hölje Plast |
| Förpackningens bredd | 40 mm |
| Förpackningens höjd | 4 mm |
| Kompatibla produkter | Harmony XB4Harmony XB5 |
| Låddjup | 30 mm |
| Material, hölje | Plast |
| Producent | Schneider Electric |
| Till producentens hemsida | www.schneiderpen.de/en/ |
| Varunummer | 2759234 |
| Vikt | 2 g |
| Vikt & dimension | Vikt 2 g |
| Vikt inkl. förpackning | 5 g |
Vanliga frågor
Vilka produkter är denna tryckknapp kompatibel med?
Den är kompatibel med Harmony XB4 och Harmony XB5-serien från Schneider Electric.
Vad är materialet i höljet på denna tryckknapp?
Höljet är tillverkat av plast.
Vilka mått har förpackningen för denna tryckknapp?
Förpackningens bredd är 40 mm, höjd 4 mm och låddjupet är 30 mm.
Vad är modellbeteckningen för denna tryckknapp?
Modellbeteckningen är ZBY2178.