Schneider Electric L.p i-o-ii
1 styckAntal per förpackning
30 mmBredd
3389110092875EAN
Produktens färg SvartEgenskaper
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
40 mmHöjd
ZBY2186Modell
Schneider ElectricProducent
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 15:54
Frakt vid kassa
79 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu79 kr
Lägst senaste 30 dagarna77 kr
Lägst senaste 3 mån77 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110092875 |
| MPN | ZBY2186 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 15:54 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 30 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Svart |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 40 mm |
| Producent | Schneider Electric |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.schneiderpen.de/en/ |
| Varunummer | 2759235 |
| Vikt & dimension | Bredd 30 mm |
Vanliga frågor
Vad är modellbeteckningen för denna gränslägesströmbrytare?
Modellbeteckningen är ZBY2186 från Schneider Electric.
Vilka är måtten på denna produkt?
Produkten har en bredd på 30 mm och en höjd på 40 mm.
Ingår flera enheter i förpackningen?
Nej, förpackningen innehåller endast 1 styck.