Schneider Electric L.p. stop-start
1 styckAntal per förpackning
3389110124927EAN
Produktens färg VitEgenskaper
40 mmFörpackningens bredd
3 mmFörpackningens höjd
Harmony XB4Harmony XB5Kompatibla produkter
30 mmLåddjup
PlastMaterial, hölje
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 19:26
Frakt vid kassa
66 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu66 kr
Lägst senaste 30 dagarna66 kr
Lägst senaste 3 mån66 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110124927 |
| MPN | ZBY2366 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 19:26 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produktens färg Vit |
| Förpackningens bredd | 40 mm |
| Förpackningens höjd | 3 mm |
| Kompatibla produkter | Harmony XB4Harmony XB5 |
| Låddjup | 30 mm |
| Material, hölje | Plast |
| Producent | Schneider Electric |
| Produktens färg | Vit |
| Till producentens hemsida | www.schneiderpen.de/en/ |
| Varunummer | 2759244 |
| Vikt | 2 g |
| Vikt & dimension | Vikt 2 g |
| Vikt inkl. förpackning | 0,9 g |
Vanliga frågor
Vilka serier av tryckknappar är denna stop-start-enhet kompatibel med?
Enheten är kompatibel med Harmony XB4 och Harmony XB5-serierna.
Vilket material är höljet tillverkat av?
Höljet är tillverkat av plast.
Vilka är måtten på förpackningen?
Förpackningens bredd är 40 mm, höjd 3 mm och djup 30 mm.
Vad är modellbeteckningen för denna stop-start-enhet?
Modellbeteckningen är ZBY2366.