Schneider Electric 24 v led illumi. p.b bod
1 styckAntal per förpackning
3389110893113EAN
Produkttyp KontaktorEgenskaper
1000000Elektrisk varaktighet (cykler)
54 mmFörpackningens bredd
56 mmFörpackningens höjd
34 mmLåddjup
5000000Mekanisk varaktighet (cykler)
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 06:11
Frakt vid kassa
239 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu239 kr
Lägst senaste 30 dagarna237 kr
Lägst senaste 3 mån237 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110893113 |
| MPN | 2759320 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 21:02 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Egenskaper | Produkttyp Kontaktor |
| Elektrisk varaktighet (cykler) | 1000000 |
| Förpackningens bredd | 54 mm |
| Förpackningens höjd | 56 mm |
| Låddjup | 34 mm |
| Mekanisk varaktighet (cykler) | 5000000 |
| Miljökrav | Temperatur vid drift -40 - 70 ° C |
| Producent | Schneider Electric |
| Produktens färg | Vit |
| Produkttyp | Kontaktor |
| Temperatur vid drift | -40 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Till producentens hemsida | www.schneiderpen.de/en/ |
| Varunummer | 2759320 |
| Vikt | 74 g |
| Vikt & dimension | Vikt 74 g |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
Vanliga frågor
Vilken temperatur klarar denna tryckknapp vid drift?
Den klarar driftstemperaturer från -40 °C till 70 °C.
Vad är produktens färg och modellbeteckning?
Produkten är vit och har modellbeteckningen ZB4BW0B15.
Vilka mått har förpackningen för denna tryckknapp?
Förpackningens bredd är 54 mm, höjd 56 mm och djup 34 mm.