Schneider Electric Pilot light head
1 styckAntal per förpackning
29 mmBredd
30 mmDjup
3389110894981EAN
Produktens färg GulEgenskaper
29 mmHöjd
IP69KInternationellt skydd (IP) kod
Harmony XB4Kompatibla produkter
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 07:01
Frakt vid kassa
96 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu96 kr
Lägst senaste 30 dagarna96 kr
Lägst senaste 3 mån96 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110894981 |
| MPN | ZB4BV053 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 07:01 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 29 mm |
| Djup | 30 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Gul |
| Höjd | 29 mm |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP69K |
| Kompatibla produkter | Harmony XB4 |
| Producent | Schneider Electric |
| Produktens färg | Gul |
| Till producentens hemsida | www.schneiderpen.de/en/ |
| Varunummer | 2759403 |
| Vikt | 26 g |
| Vikt & dimension | Bredd 29 mm |
Vanliga frågor
Vilken IP-klass har Schneider Electric Pilot light head ZB4BV053?
Den har IP69K-klassning, vilket innebär att den är skyddad mot högtrycksspolning och damm.
Vilka produkter är denna pilotlampa kompatibel med?
Den är kompatibel med Harmony XB4-serien från Schneider Electric.
Vilka mått har Schneider Electric Pilot light head ZB4BV053?
Bredden är 29 mm, höjden 29 mm och djupet 30 mm.