Schneider Electric Pilot light
230-240 VAC-inspänning
RödBelysningsfärg
CSACertifiering
2,2 cmDiameter
3389110892017EAN
Belysningsfärg RödEgenskaper
IP66Internationellt skydd (IP) kod
XB4BVM4Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 03:24
Frakt vid kassa
248 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu248 kr
Lägst senaste 30 dagarna248 kr
Lägst senaste 3 mån248 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110892017 |
| MPN | 2759423 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 03:24 |
| AC-inspänning | 230-240 V |
| Belysningsfärg | Röd |
| Certifiering | CSA |
| Diameter | 2,2 cm |
| Egenskaper | Belysningsfärg Röd |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP66 |
| Producent | Schneider Electric |
| Strömtillförsel | AC-inspänning 230-240 V |
| Till producentens hemsida | www.schneiderpen.de/en/ |
| Varunummer | 2759423 |
| Vikt & dimension | Diameter 2,2 cm |
Vanliga frågor
Vilken diameter har pilotlampan?
Pilotlampan har en diameter på 2,2 cm.
Vilken IP-klass har Schneider Electric XB4BVM4?
Den har IP66-klassning, vilket innebär att den är dammtät och skyddad mot kraftiga vattenstrålar.
Vilken spänning kräver pilotlampan?
Den kräver en AC-inspänning på 230-240 V.
Är pilotlampan certifierad?
Ja, den är CSA-certifierad.