Schneider Electric Pilot light
230-240 VAC-inspänning
VitBelysningsfärg
CSACertifiering
2,2 cmDiameter
3389110891997EAN
Belysningsfärg VitEgenskaper
IP66Internationellt skydd (IP) kod
XB4BVM1Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 12:02
Frakt vid kassa
254 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu254 kr
Lägst senaste 30 dagarna254 kr
Lägst senaste 3 mån254 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110891997 |
| MPN | 2759426 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 12:02 |
| AC-inspänning | 230-240 V |
| Belysningsfärg | Vit |
| Certifiering | CSA |
| Diameter | 2,2 cm |
| Egenskaper | Belysningsfärg Vit |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP66 |
| Producent | Schneider Electric |
| Strömtillförsel | AC-inspänning 230-240 V |
| Till producentens hemsida | www.se.com/dk/da/ |
| Varunummer | 2759426 |
| Vikt & dimension | Diameter 2,2 cm |
Vanliga frågor
Vilken IP-klass har Schneider Electric Pilot light XB4BVM1?
Den har IP66-klassning, vilket innebär att den är dammtät och skyddad mot kraftiga vattenstrålar.
Vilken diameter har pilotlampan?
Pilotlampan har en diameter på 2,2 cm.
Vilken spänning kräver Schneider Electric Pilot light XB4BVM1?
Den kräver en AC-inspänning på 230-240 V.