Schneider Electric 24 v led pilot light body
24 VAC-inspänning
VitBelysningsfärg
CSACertifiering
2,2 cmDiameter
3389110891911EAN
Belysningsfärg VitEgenskaper
IP66Internationellt skydd (IP) kod
XB4BVB1Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 07:47
Frakt vid kassa
179 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu179 kr
Lägst senaste 30 dagarna179 kr
Lägst senaste 3 mån179 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schneider Electric |
| EAN / GTIN | 3389110891911 |
| MPN | XB4BVB1 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 07:47 |
| AC-inspänning | 24 V |
| Belysningsfärg | Vit |
| Certifiering | CSA |
| Diameter | 2,2 cm |
| Egenskaper | Belysningsfärg Vit |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP66 |
| Producent | Schneider Electric |
| Strömtillförsel | AC-inspänning 24 V |
| Till producentens hemsida | www.se.com/dk/da/ |
| Varunummer | 2759431 |
| Vikt & dimension | Diameter 2,2 cm |
Vanliga frågor
Vilken spänning kräver Schneider Electric XB4BVB1 pilot light body?
Den kräver 24 V AC-inspänning.
Vilken IP-klass har Schneider Electric XB4BVB1?
Den har IP66-klassning, vilket innebär att den är dammtät och skyddad mot kraftiga vattenstrålar.