Siemens Ant 794-4mr antenna 6nh9860-1aa00
1 styckAntal per förpackning
0 dBiAntenn ökningsnivå (max)
RiktantennAntenntyp
800, 850, 900, 1800, 1900, 2600 MHzBandbredd
25 mmBredd
JaBruksanvisning
CE, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C.1, GR-409-CORE, ICEA S-83-596Certifiering
Certifiering CE, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C.1, GR-409-CORE, ICEA S-83-596Certifikat
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 03:40
Frakt vid kassa
980 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu980 kr
Lägst senaste 30 dagarna980 kr
Lägst senaste 3 mån980 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Siemens |
| EAN / GTIN | 4019169851909 |
| MPN | 2767227 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 03:40 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antenn ökningsnivå (max) | 0 dBi |
| Antenntyp | Riktantenn |
| Bandbredd | 800, 850, 900, 1800, 1900, 2600 MHz |
| Bredd | 25 mm |
| Bruksanvisning | Ja |
| Certifiering | CE, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C.1, GR-409-CORE, ICEA S-83-596 |
| Certifikat | Certifiering CE, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C.1, GR-409-CORE, ICEA S-83-596 |
| Diameter | 2,5 cm |
| Djup | 25 mm |
| Egenskaper | Antenntyp Riktantenn |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 193 mm |
| Impedans | 50 Ω |
| Kabellängd | 5 m |
| Miljökrav | Temperatur vid drift -25 - 80 ° C |
| Prestanda | Antenn ökningsnivå (max) 0 dBi |
| Producent | Siemens |
| Produktens färg | Svart |
| Temperatur vid drift | -25 - 80 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Till producentens hemsida | www.siemens.com |
| Varunummer | 2767227 |
| Vikt | 310 g |
| Vikt & dimension | Bredd 25 mm |
Vanliga frågor
Vilka frekvensband stöder Siemens Ant 794-4mr?
Antennen stöder bandbredderna 800, 850, 900, 1800, 1900 och 2600 MHz.
Är Siemens Ant 794-4mr en riktantenn?
Ja, det är en riktantenn med en maximal antennförstärkning på 0 dBi.
Vilka certifieringar har Siemens Ant 794-4mr?
Antennen är certifierad enligt CE, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C.1, GR-409-CORE och ICEA S-83-596.
Vad är måtten på Siemens Ant 794-4mr?
Antennen har en bredd på 25 mm, ett djup på 25 mm och en diameter på 2,5 cm.
Ingår bruksanvisning till Siemens Ant 794-4mr?
Ja, bruksanvisning medföljer i förpackningen.