ABB Straight fitting 28 sl m25 black al28/m25/a/bl
MetriskAnslutningsgänga typ
10Antal
28 mmBredd
5020963000713EAN
Produktens färg SvartEgenskaper
Antal 10Förpackning
152 mmFörpackningens bredd
152 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 03:14
Frakt vid kassa
89 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu89 kr
Lägst senaste 30 dagarna89 kr
Lägst senaste 3 mån89 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | ABB |
| EAN / GTIN | 5020963000713 |
| MPN | 7TCA296000R0797 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 03:14 |
| Anslutningsgänga typ | Metrisk |
| Antal | 10 |
| Bredd | 28 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Svart |
| Förpackning | Antal 10 |
| Förpackningens bredd | 152 mm |
| Förpackningens höjd | 152 mm |
| Gängstorlek | M25 |
| Låddjup | 51 mm |
| Material | Nylon, Polyamid |
| Producent | ABB |
| Produktens färg | Svart |
| Varunummer | 2768053 |
| Vikt & dimension | Bredd 28 mm |
Vanliga frågor
Vilken gängstorlek har ABB Straight fitting 28 sl m25 black?
Den har en metrisk gänga med storleken M25.
Vad är materialet i denna kabelförskruvning?
Materialet är nylon och polyamid.
Hur många enheter ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 10 enheter.
Vilken färg har produkten?
Produktens färg är svart.