Philips Köksmaskin Daily Collection HR7310/00
230 VAC-inspänning
1 diskarAntal diskar
16Antal funktioner
2Antal hastigheter
1 styckAntal per förpackning
1Antal skärskivor som ingår
SANBehållare, material
NejBluetooth
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu938 kr
Lägst senaste 30 dagarna938 kr
Lägst senaste 3 mån938 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Philips |
| EAN / GTIN | 8710103900962 |
| MPN | 2776994 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 00:06 |
| AC-inspänning | 230 V |
| Antal diskar | 1 diskar |
| Antal funktioner | 16 |
| Antal hastigheter | 2 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal skärskivor som ingår | 1 |
| Behållare, material | SAN |
| Bluetooth | Nej |
| Bredd | 20,9 mm |
| Diskvattensäkra delar | Ja |
| Display | Inbyggd display Nej |
| Djup | 214 mm |
| Effekt | 700 W |
| Egenskaper | Skålkapacitet 2,1 l |
| Farligt gods | Nej |
| Funktioner | chopping, Slicing/Shredding,Kneading,Emulsifying |
| Förpackning | Förpackningens bredd 252 mm |
| Förpackningens bredd | 252 mm |
| Förpackningens höjd | 346 mm |
| Förpackningens innehåll | Knivblad inkluderat Ja |
| Garantiperiod | 2 År |
| Handtag | Ja |
| Höjd | 396 mm |
| Inbyggd display | Nej |
| Innehåller inte | Bisfenol A (BPA) |
| Iskrossning | Nej |
| Kapacitet hos juicepress | 0,5 l |
| Kniv, material | Rostfritt stål |
| Knivar, material | Rostfritt stål |
| Knivblad inkluderat | Ja |
| Knådningsfunktion | Ja |
| Knådningsverktyg | Ja |
| Kontakta tillverkaren | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Kontrolltyp | Rotations- |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Låddjup | 310 mm |
| Material | Material, hölje Plast |
| Material, hölje | Plast |
| Mixerskålkapacitet | 1,5 l |
| Producent | Philips |
| Produktens färg | Vit |
| Pulsfunktion | Ja |
| På / av-knapp | Ja |
| Receptbok | Nej |
| Rotationshastighet (max) | 20000 RPM |
| Skärmtyp | LED |
| Skålkapacitet | 2,1 l |
| Sladdförvaring | Ja |
| Sladdlängd | 1 m |
| Stabiliserande fötter | Ja |
| Strömtillförsel | Effekt 700 W |
| Tekniska detaljer | Farligt gods Nej |
| Till producentens hemsida | www.philips.com |
| Total mängd återvinningsbara material | 75% |
| Turbo | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Utbytbara blad | Ja |
Vanliga frågor
Vilka material är behållaren och knivarna gjorda av?
Behållaren är tillverkad av SAN-plast. Specifikationerna anger inte materialet för knivarna.
Hur många hastigheter har maskinen och har den pulsfunktion?
Philips HR7310/00 har 2 hastigheter. Specifikationerna anger inte om pulsfunktion finns.
Hur många skärskivor ingår och vilka funktioner har de?
Det ingår 1 skärskiva. Specifikationerna anger inte vilken typ av skärskiva det är.
Är delarna diskmaskinssäkra?
Ja, diskvattensäkra delar anges, vilket innebär att de tål maskindisk.