Logitech video conference system remote control
1Antal batterier
1 styckAntal per förpackning
NejBakgrundsljusknappar
Uppladdningsbara NejBatteri
JaBatterier medföljer
220 mAhBatterikapacitet
0,675 whBatterikapacitet (wattimmar)
LitiumBatteriteknik
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 19:09
Frakt vid kassa
396 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu396 kr
Lägst senaste 30 dagarna396 kr
Lägst senaste 3 mån396 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Logitech |
| EAN / GTIN | 5099206082441 |
| MPN | 2777303 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 19:09 |
| Antal batterier | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bakgrundsljusknappar | Nej |
| Batteri | Uppladdningsbara Nej |
| Batterier medföljer | Ja |
| Batterikapacitet | 220 mAh |
| Batterikapacitet (wattimmar) | 0,675 wh |
| Batteriteknik | Litium |
| Batterityp | CR2032 |
| Brand kompatibilitet | Logitech |
| Design | Gränssnitt RF Trådlös |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Förpackningens bredd | 100 mm |
| Förpackningens höjd | 15,9 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Ja |
| Gränssnitt | RF Trådlös |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Ingångssignal | Tryckknappar |
| Kompatibla produkter | Rally |
| Korrekt användning av fjärrkontroll | Webbkamera |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 85299097 |
| Låddjup | 187 mm |
| Producent | Logitech |
| Produktens färg | Grå |
| Till producentens hemsida | www.logitech.com/ |
| Uppladdningsbara | Nej |
| Varunummer | 2777303 |
| Vikt inkl. förpackning | 87,5 g |
| Ytterförpackningens bredd | 213 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,08 kg |
| Ytterförpackningens höjd | 200 mm |
| Ytterförpackningens längd | 264 mm |
Vanliga frågor
Vilken batterityp använder fjärrkontrollen och medföljer batteri?
Fjärrkontrollen använder ett CR2032 litiumbatteri med en kapacitet på 220 mAh (0,675 Wh). Batteri medföljer i förpackningen.
Är fjärrkontrollen kompatibel med andra märken än Logitech?
Nej, fjärrkontrollen är endast kompatibel med Logitech-produkter enligt specifikationen.
Har fjärrkontrollen bakgrundsbelysta knappar?
Nej, enligt specifikationen har fjärrkontrollen inte bakgrundsbelysta knappar.
Vilken typ av trådlös anslutning använder fjärrkontrollen?
Fjärrkontrollen använder ett RF-gränssnitt (Radio Frequency) för trådlös kommunikation.