Logitech camera mount
5099206083370EAN
Produkttyp Kamerafäste/splitterfodralEgenskaper
Förpackningens bredd 120 mmFörpackning
120 mmFörpackningens bredd
66 mmFörpackningens höjd
Logitech RallyKompatibilitet
Ytterförpackningens bredd 152 mmLogistikdata
180 mmLåddjup

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 16:29
Frakt vid kassa
949 kr
Till butikbuyn.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 15:25
Frakt vid kassa
1 030 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu949 kr
Lägst senaste 30 dagarna949 kr
Lägst senaste 3 mån949 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Logitech |
| EAN / GTIN | 5099206083370 |
| MPN | 2777304 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 16:29 |
| Egenskaper | Produkttyp Kamerafäste/splitterfodral |
| Förpackning | Förpackningens bredd 120 mm |
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Förpackningens höjd | 66 mm |
| Kompatibilitet | Logitech Rally |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bredd 152 mm |
| Låddjup | 180 mm |
| Producent | Logitech |
| Produktens färg | Svart |
| Produkttyp | Kamerafäste/splitterfodral |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Till producentens hemsida | www.logitech.com/ |
| Varunummer | 2777304 |
| Vikt inkl. förpackning | 518 g |
| Ytterförpackningens bredd | 152 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,4 kg |
| Ytterförpackningens höjd | 210 mm |
| Ytterförpackningens längd | 370 mm |
Vanliga frågor
Vilka Logitech-modeller är detta kamerafäste kompatibelt med?
Kamerafästet är specifikt kompatibelt med Logitech Rally.
Vad är produktens mått?
Förpackningens bredd är 120 mm, höjd 66 mm och låddjup 180 mm. Ytterförpackningens bredd är 152 mm.
Vad är produktens modellnummer?
Modellnumret är 993-001904.
Vilken typ av tillbehör är detta?
Det är ett kamerafäste/splitterfodral för videokonferensutrustning.